01 Oca

Çalışan Destek Programı Nasıl Çalışır?

Çalışan Destek Programı, çalışanlarınızın ve birlikte yaşayan aile bireylerinin faydalanabileceği hem iş, hem özel yaşam konuları ile ilgili 7 24 destek alabilecekleri bir telefon destek hattıdır.

Çalışanlar bu hizmetten iş yerinde verimliliklerini ve performanslarını olumsuz etkileyen konuları ortadan kaldırmak amacı ile faydalanabilir uzmanlarımızdan psikolojik danışmanlık ve diğer konularda destek alabilirler.

ÇADEM Çalışan Destek Programı, 7/24 ulaşılabilir Çağrı Merkezi ile çalışanlara hizmet vermektedir. Program kapsamında hizmet ihtiyacı duyan çalışanlar şirketinize özel verilen telefon numarası ile ihtiyaçlarını belirtir. Çağrı merkezi çalışanımız konuyu ilgili uzmanımıza ileterek çalışana 24 saat içerisinde geri dönüş yapılmasını sağlar.

Hizmet kapsamı

o Tüm hizmetler 7 24 sınırsız olarak telefonda sunulmaktadır

o Psikolojik Danışmanlık paketleri şirketinizin ihtiyacına göre belirlenecek sayıda ücretsiz seansları kapsamaktadır.

o Kariyer Danışmanlığı hizmeti online olarak yapılabilir, paket kapsamında yine ihtiyaçlarınıza göre belirlenecek sayıda ücretsiz seanslardan oluşmaktadır.

o Diğer tüm hizmetler telefon üzerinden sağlanmaktadır

Programın amacı

ÇADEM Çalışan Destek Programı’nın amacı kişilerin yaşam kalitesini ve iyilik hallerini artırarak performans, verimlilik ve çalışan bağlılığı konusunda gelişim sunmak ve işveren markasını güçlendirmektir.