Çalışan Ebeveyn ve Kaygı

Dünyanın en zor mesleğinin ebeveynlik yani anne-baba olmak olduğu herkesçe kabul edilen bir düşüncedir. Freud ise bu konuda şöyle demiş; “Gerçekleştirmesi çok hayati ve çok güç olan üç meslek vardır: Anne-baba olmak, psikolog olmak, öğretmen olmak. Neden? Çünkü üçünün ortak özelliği: Bir insanın gelişmesine, biçimlenmesine ve kendini gerçekleştirmesine etki etmeleridir.”

İş ve özel hayatın dengesini sağlamaya çalışırken rollerin çakışmamasını sağlamak belki de en zorlanılan şeylerden biridir. İş yaşantısının getirdiği sorumluluklar ve ebeveyn olmanın verdiği sorumluluklar ve zorluklar. Tüm koşuşturmacaların içerisinde çocuğuna kaliteli zaman ayıramamaktan endişe duymak, ebeveynlerin ortak hissiyatıdır. Bu hissiyat zaman zaman suçluluk duygusu, kaygı yaratabilmektedir. Bu eğitimin amacı, çalışan anne ve babalara suçluluk hissiyatı ve kaygıyla baş etme konusunda yol göstermektir.

Eğitimin içeriği
Çalışan Anne Olmak
Anne Baba Çocuk İlişkisi
Anne ve Babanın Zaman Yönetimi
Anne ve Babadan Beklentiler
Araştırmalar Ne Diyor
Öneriler

Kurumsal Eğitim

Bu eğitim kurumsal şirketler için gerçekleştirelecek olan bir eğitimdir, aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak eğitim hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Formun gönderilmesinin ardından ilgili birim tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Eğitim ile ilgili bilgi almak istiyorum

Gelecek Etkinlikler

Bu eğitim için bir gelecek etkinlik bulunamadı.

Geçmiş Etkinlikler

Bu eğitim için bir geçmiş etkinlik bulunamadı.