Çadem Psikoloji – Valueİstanbul Logoterapi Enstitüsü

Çadem Psikoloji – Varoluşçu Psikoloji bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor olan Çadem Psikoloji – Valueİstanbul Logoterapi Enstitüsü, Viktor Frankl Institute Vienna tarafından akredite edilmiş olan Valueİstanbul Logoterapi Enstitüsü'nün İstanbul'daki iki şubesinden biridir.

Valueİstanbul Logoterapi Enstitüsü, Viktor Frankl'ın Varoluşçu Analiz ve Logoterapi yaklaşımının ülkemizde tanıtımı, eğitimi ve uygulamaları alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Enstitü, ÇADEM Psikoloji'den Dr. Özkan Kenarlı ve Verba Mea Varoluşçu Psikoloji'den Dr. Erkan Kalem'in ortak inisiyatifi ile Eylül 2020 tarihinde hayata geçirilmiştir.
Enstitü'nün iki şubesi vardır: ÇADEM - Valueİstanbul ve Verba Mea - Valeuİstanbul.

Çadem Psikoloji - Varoluşçu Psikoloji bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor olan Verba Mea - Valueİstanbul Logoterapi Enstitüsü'nde gerçekleştirilen eğitim/atölye çalışmaları şunlardır:


EĞİTİMLER / ATÖLYELER

Varoluşçu Psikoloji Atölyeleri


Varoluşçu Analiz ve Logoterapi Eğitimi
Varoluşçu Analiz ve Logoterapi Eğitimi, Valueİstanbul Logoterapi Enstitüsü'nün standart eğitimidir.
Eğitim, Çadem Psikoloji - Valueİstanbul'da Ekim 2022 tarihinde başlayacaktır ve online olarak yapılacaktır. Eğitimci Dr. Psikolojik Danışman Özkan Kenarlı’dır.
Eğitim, Temel Eğitim ve İleri Düzey Eğitim olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bireysel Eğitim

Bu eğitim bireysel başvurular ile gerçekleştirelecek olan bir eğitimdir, aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak eğitim hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Formun gönderilmesinin ardından ilgili birim tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Eğitim ile ilgili bilgi almak istiyorum

Gelecek Etkinlikler

Bu eğitim için bir gelecek etkinlik bulunamadı.