ÇADEM Psikoloji & Araştırma psikologları tarafından, bireysel katılımcılara veya hizmet alan kurum çalışanlarına yönelik bilgilendirici seminer düzenlenecektir. Dünya üzerinde etkisi devam etmekte olan pandemi süreci bireyler üzerinde olumsuz etkiler bırakırken çift ve aileleri de farklı şekillerde etkilemektedir. Salgının yarattığı stres, kaygı, belirsizlik, hastalığa yakalanma korkusu gibi duyguları yoğun yaşamak, günlük rutinlerin değişmesi, fiziksel mesafe gerekliliği, okulların uzaktan eğitime geçmesi, işe gidememe ya da işe gitmek zorunda olma gibi durumlar çift ve aile ilişkilerini farklı şekillerde etkileyebilir. Bu süreçte hem ailelerin bireysel baş etme stratejileri geliştirmeleri hem de bu stratejileri birbirleriyle uyumlu getirmeleri gerekir. Düzenlenecek olan bu online bilgilendirme toplantısında pandemi sürecinin ilişkilere etkileri ve bu süreçle baş etmelerine yardımcı olabilecek stratejiler hakkında bilgi verilecektir.

Bireysel katılım ücreti: 75 TL

Etkinlik tarihi: 12 Aralık Cumartesi 

Etkinlik saati: 15:00-16:30 

Detaylı biligi ve kayıt için lütfen 0212 570 06 07 numaralı telefondan veya 0505 143 60 63 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşın. Kurumsal Eğitim

Bu eğitim kurumsal şirketler için gerçekleştirelecek olan bir eğitimdir, aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak eğitim hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Formun gönderilmesinin ardından ilgili birim tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Eğitim ile ilgili bilgi almak istiyorum

Gelecek Etkinlikler

Bu eğitim için bir gelecek etkinlik bulunamadı.

Geçmiş Etkinlikler

Bu eğitim için bir geçmiş etkinlik bulunamadı.