ÇADEM Psikoloji & Araştırma psikologları tarafından, hizmet alan kurumun yönlendirdiği danışanlara yönelik bilgilendirici seminer düzenlenecektir. Pandemi sürecinde bireyler çeşitli endişe ve kaygı başta olmak üzere çeşitli olumsuz duygular yaşamaktadır. Sevdikleri ve kendi sağlıkları için endişelenme, sınırlı sosyalleşmeye bağlı gelişebilen yalnızlık hissi, kişisel alan ihtiyacına bağlı gerginlik hali, gerçek dışı üretkenlik beklentisini takip eden hayal kırıklığı gibi yaygın olarak yaşanan duygular endişe ve kaygıya doğrudan ya da dolaylı olarak etki etmektedir. Endişe ve kaygı ruh sağlığı açısından tehdit oluşturduğu gibi odaklanma güçlüğü ve motivasyon düşüklüğü yaratarak çalışan performansını olumsuz olarak etkilemektedir. Bu olumsuz duygularla başetmek her zaman kolay değildir, fakat öğrenilebilir. Düzenlenecek olan bu online bilgilendirme toplantısında pandemi sürecinin bireyin kaygı düzeyine etkileri ve bu süreçle baş etmelerine yardımcı olabilecek stratejiler hakkında bilgi verilecektir.

Etkinlik tarihi: 17 Aralık Perşembe

Etkinlik saati: 21:00-22:30

Detaylı biligi ve kayıt için lütfen 0212 570 06 07 numaralı telefondan veya 0505 143 60 63 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşın. 

Kurumsal Eğitim

Bu eğitim kurumsal şirketler için gerçekleştirelecek olan bir eğitimdir, aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak eğitim hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Formun gönderilmesinin ardından ilgili birim tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Eğitim ile ilgili bilgi almak istiyorum

Gelecek Etkinlikler

Bu eğitim için bir gelecek etkinlik bulunamadı.

Geçmiş Etkinlikler

Bu eğitim için bir geçmiş etkinlik bulunamadı.